FGCK - Tapahtumakalenteri

  • Amateur tour

    Kilpailun nimi
    Amateur Tour, Aninkainen Turku
    Kilpailun päivämäärä
    15.5.2022
    Kilpailun luokka
    Amateur Master +50
    Sijoitus ja nimi
    5. Kim Ranta
  • Masters Tour

    Kilpailun nimi
    Masters Tour, Kaatis Vihti
    Kilpailun päivämäärä
    15.5.2022
    Kilpailun luokka
    Pro Master 50+
    Sijoitus ja nimi
    9. Jyrki Riihinen
  • NBDG Amateur Ykslammi

    Kilpailun nimi
    NBDG Amateur Ykslammi, Hausjärvi
    Kilpailun päivämäärä
    15.5.2022
    Kilpailun luokka
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    4. Thomas Valtonen
  • Sepän heitto, Mäntsälä

    Kilpailun nimi
    Sepän Heitto, Mäntsälä
    Kilpailun päivämäärä
    15.5.
    Kilpailun luokka
    Asvanced
    Sijoitus ja nimi
    3. Elias Hyytiäinen
    7. Janne Mäkelä
    Kilpailun luokka 2
    Recreational
    Sijoitus ja nimi
    1. Tuan Doan
    Kilpailun luokka 3
    Amateur Master +40
    Sijoitus ja nimi
    2. Jari Mikkonen
    3. Timo Harakka
  • sahiskisa

    Kilpailun nimi
    Latitude 64 League, Sahanmäki Hyvinkää
    Kilpailun päivämäärä
    10.5.2022
    Kilpailun luokka
    Recreational
    Sijoitus ja nimi
    7. Esa Nygren
  • Skogby

    Kilpailun nimi
    Skogby Spesial 2022, Raasepori
    Kilpailun päivämäärä
    7.5.
    Kilpailun luokka
    Pro Master Women +40
    Sijoitus ja nimi
    2. Lahja Määttä
  • Hevonlinna

    Kilpailun nimi
    Hevonlinna AM, Koski tl
    Kilpailun päivämäärä
    7.5.
    Kilpailun luokka
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    2. Kalle Leivo
  • Mijas

    Kilpailun nimi
    Mijas league 2022, Mijas Spain
    Kilpailun päivämäärä
    1.5.2022
    Kilpailun luokka
    Pro Open
    Sijoitus ja nimi
    3. Jarno Trogen
  • Laakspohja

    Kilpailun nimi
    NBDG Amateurs Laakspohja
    Kilpailun päivämäärä
    7.5.
    Kilpailun luokka
    Amateur Master +40
    Sijoitus ja nimi
    9. Tero Pyrrö
    10. Miikka Teräsvirta
    Kilpailun luokka 2
    Amateur Master +50
    Sijoitus ja nimi
    2. Kim Ranta
    10. Keijo Koistinen
  • Sahis

    Kilpailun nimi
    Sahis 2011, Hyvinkää
    Kilpailun päivämäärä
    7.5.2022
    Kilpailun luokka
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    6. Elias Hyytiäinen
    Kilpailun luokka 2
    Novice
    Sijoitus ja nimi
    8. Leo Törmä
    Kilpailun luokka 3
    Junior 18
    Sijoitus ja nimi
    4. Erik Alaterä
  • ??

    Kilpailun nimi
    NBDG One round Ford, Tuusula
    Kilpailun päivämäärä
    1.5.2022
    Kilpailun luokka
    Pro master 40+
    Sijoitus ja nimi
    2. Jukka Jokela
    7. Timo Harakka
    8. Sami Huusko
    Kilpailun luokka 2
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    3. Kalle Leivo
    5. Markus Tanskanen
    Kilpailun luokka 3
    Junior 18
    Sijoitus ja nimi
    3. Kosti Halonen
  • Startti AM 2022, Hyvinkää

    Kilpailun nimi
    Startti AM 2022, Hyvinkää
    Kilpailun päivämäärä
    17 - 18.04.2022
    Kilpailun luokka
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    9.Ville-Veikko Mikkonen
    10. Kalle Leivo
    Kilpailun luokka 2
    Intermediate
    Sijoitus ja nimi
    6.Thomas Valtonen
    Kilpailun luokka 3
    Recreational
    Sijoitus ja nimi
    4. Kim Ranta
    Kilpailun luokka 4
    Junior -18
    Sijoitus ja nimi
    10. Eerik Alaterä
  • NBDG Amateur Vols, Kirkkonummi

    Kilpailun nimi
    NBDG Amateur Vols, Kirkkonummi
    Kilpailun päivämäärä
    15.04.2022
    Kilpailun luokka
    Amateur Master 40+
    Sijoitus ja nimi
    9. Tero Hailikari
    Kilpailun luokka 2
    Amateur Master 50+
    Sijoitus ja nimi
    4. Kim Ranta
  • Piazza Open, Skogby Raasepori

    Kilpailun nimi
    Piazza Open, Skogby Raasepori
    Kilpailun päivämäärä
    09.04.2022
    Kilpailun luokka
    Pro Open
    Sijoitus ja nimi
    4. Atte Ruuskanen
  • NBDG Amateurs Virvik, Porvoo

    Kilpailun nimi
    NBDG Amateurs Virvik, Porvoo
    Kilpailun päivämäärä
    03.04.2022
    Kilpailun luokka
    Recreational
    Sijoitus ja nimi
    6. Esa Nygren
  • NBDG Easy, Ford ama Tuusula

    Kilpailun nimi
    NBDG Easy, Ford ama Tuusula
    Kilpailun päivämäärä
    02.04.2022
    Kilpailun luokka
    Novice
    Sijoitus ja nimi
    4. Kristian Heino
  • Skogby Kevätrieha, Raasepori

    Kilpailun nimi
    Skogby Kevätrieha, Raasepori
    Kilpailun päivämäärä
    19.03.2022
    Kilpailun luokka
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    3. Kalle Leivo
  • Mijas Spring opener, Espanja

    Kilpailun nimi
    Mijas Spring opener, Espanja
    Kilpailun päivämäärä
    10 - 12.03.2022
    Kilpailun luokka
    Pro Master +40
    Sijoitus ja nimi
    2. Jyrki Riihinen
    Kilpailun luokka 2
    Pro Open
    Sijoitus ja nimi
    10. Elias Hyytiäinen
  • Hornattula Winter Amateurs

    Kilpailun nimi
    Hornattula Winter Amateurs, Porvoo
    Kilpailun päivämäärä
    05.03.2022
    Kilpailun luokka
    Advanced
    Sijoitus ja nimi
    1. Kalle Leivo